Najpopularniejsze strony na Futbolowo 2.0 w październiku. Jesteśmy najpopularniejszą stroną na Futbolowo 2.0 - dziękujemy

W naszej klasyfikacji najchętniej odwiedzanych stron na Futbolowo 2.0 po raz kolejny zaskakujące przetasowania! Mamy nowego lidera, a także kilku debiutantów w rankingu. Zobacz!

W październiku przebojem wdarła się do klasyfikacji strona blogowa dotycząca drużyn młodzieżowych w województwie mazowieckim (pwarszawar2000.futbolowo.pl). Serwis już w swoim debiucie znalazł się na 1. miejscu! Na drugim stopniu podium po raz kolejny uplasowała się oficjalna strona Soły Oświęcim, a na miejscu trzecim drugi miesiąc z rzędu jest oficjalna strona Gwarka Zabrze.

Tradycyjnie, oprócz klasyfikacji "TOP 10", prezentujemy także "Poczekalnię", czyli kolejne strony, które nie zmieściły się w głównym rankingu.

Przypominamy, że lista tworzona jest na podstawie łącznej liczby odsłon strony w danym okresie.

1. Blog o drużynach młodzieżowych z województwa mazowieckiego (pwarszawar2000.futbolowo.pl).

źródło: http://blog.futbolowo.pl

To dzięki Wam - dziękuję i zapraszam chętnych do komentowania i odwiedzania strony